Головна » Статті » Наші заходи

Хоробрі серця

Хоробрі серця.
Це була зустріч, яка залишиться в серцях дітей і дорослих на все життя. Зустріч з Мамами, що приїхали у Новомильську ЗОШ І-ІІ ст., попри горе і глибокий душевний біль.
Євгенія Володимирівна Якимчук і Ольга Іванівна Петренко – мами Героїв – Тараса Якимчука і Павла Петренка, які загинули у війні, що чомусь і досі називається АТО. Світлана Григорівна Сапожнікова – наша вчителька і класний керівник 9 класу не з чужих слів знає, що таке біль від втрати найдорожчого – сина. Вона – мама Олексія Сапожнікова, Героя, який віддав своє життя задля мирного життя в нашій Україні. Саме Світлана Григорівна організувала незабутню зустріч. Спільне горе об’єднало усіх жінок.
Згадали поіменно всіх загиблих воїнів Здолбунівщини, у скорботі схилили голови під час хвилини мовчання. Учні школи підготували душевні слова і пісні, присвячені Героям і їхнім мамам.
А згорьовані, але дуже мужні жінки, знайшли у собі сили приїхати на зустріч, поділитися із дітьми сокровенним, розповісти про те, як зростали їхні сини, як формувалась їхня громадянська позиція; ділились фотографіями, переглядали відео.
Ніколи не згасне у серці мам біль втрати. Навпаки, напевно. Але ось такі зустрічі дуже важливі як для учнів так і для матерів Героїв також.
Ми низько схиляємось перед мужністю мам і щиро дякуємо за зустріч. Так хочеться хоч трохи полегшити ваш душевний біль, підтримати, вислухати, розділити горе…

А це – допомога нашим Героям від Новомильської ЗОШ І-ІІ ст. напередодні дня Святого Миколая. До перемоги – разом!

Категорія: Наші заходи | Додав: novoschool (13.12.2017)
Переглядів: 124
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]